Astronomiczne rachunki za prąd od Energi

Zdarza się tak, że dostajemy rachunki trochę wyższe niż się spodziewaliśmy. Może to być różnica paru czy nawet parudziesięciu procent. Sytuacje tego typu zdarzają się zarówno przy rachunkach za prąd, jak i za telefon czy gaz. Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z rachunkami w zależności od zużycia, jesteśmy poniekąd niepewni, ile będziemy musieli zapłacić kolejnym razem. I to jest normalne, normalnym natomiast nie jest, gdy nasz rachunek jest 10 czy 20 razy wyższy niż ten, który zazwyczaj dostajemy. Oczywiście mowa tutaj o rachunku za miesiąc, w którym nasze użytkowanie nie odstawało od normy. Do takiej sytuacji doszło właśnie ostatnio w Płocku.  Zobacz więcej „Astronomiczne rachunki za prąd od Energi”

Czy warto zmienić sprzedawcę prądu?

Możliwe, że zastanawiacie się, czy w ogóle warto zmieniać sprzedawcę prądu. Albo macie pewne obawy, które są związane z taką zmianą. Nie jesteście pewni, co do końca zmiana sprzedawcy ze sobą niesie. Jeżeli tak jest, to w tym wpisie chciałbym Wam przybliżyć zagadnienia związane ze zmianą sprzedawcy prądu. Wyjaśnię wątpliwości i spróbuję Was zachęcić do osczędzania, czyli wybrania tańszego sprzedawcy! Zobacz więcej „Czy warto zmienić sprzedawcę prądu?”

Witajcie na moim nowym blogu!

Witam. Jestem przedsiębiorcą, który korzysta z taryfy C, a także odbiorcą prądu w domu – w taryfie G. Nie lubię tracić pieniędzy, zatem na każdym kroku szukam sposobu na zaoszczędzeniu paru groszy. Rachunki łącznie za prąd w firmie i domu składają się na całkiem sporą sumkę, dlatego nawet kilka % oszczędności Zobacz więcej „Witajcie na moim nowym blogu!”