Kiedy mogę otrzymać bonyfikatę za brak prądu?

Obecnie mamy okres letni, a co za tym idzie często występują burze i wichury. Nie jest to fajna pogoda do odpoczywania, ale nie jest też to korzystna pogoda dla sieci energetycznych. W związku z tymi zjawiskami pogodowymi często dochodzi do zerwania sieci, a co za tym idzie – przerw w dostawie prądu. Jeżeli potrzebujecie przykładów, to zobaczcie na te statystyki Zobacz więcej „Kiedy mogę otrzymać bonyfikatę za brak prądu?”

Taryfy dla firm – B11, B12, B21, B22, B23

Dziś kolejny wpis, który przybliży nam taryfy dla firm. Tym razem zajmiemy się tymi z grupy B. Jak mają się te wszystkie taryfy dla firm w stosunku do siebie? Zastanawiacie się która jest dla kogo? Już wyjasniam. Otóż sprawa przedstawia się następująco. Taryfy C przeznaczone są dla małych i średnich firm. Już o niej pisałem, więc jeżeli jesteście nią zainteresowani to zerknijcie tutaj. Taryfy B, które dziś opisuję są przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw, takich jak: centra handlowe, fabryki, bary czy obiekty sportowe. Zobacz więcej „Taryfy dla firm – B11, B12, B21, B22, B23”

Taryfy dla firm – C11, C12, C13, C21, C22, C23

Chciałbym Wam przybliżyć, jakie podstawowe taryfy są dostępne dla małych i średnich przedsiębiorców. I przy okazji zachęcić Was do przyjrzenia się tym taryfom i zastanowienia się, czy zmiana taryfy nie przyniesie Wam oszczędności. Niestety przedsiebiorcy bardzo często nie zmieniają taryfy i pozostają przy Zobacz więcej „Taryfy dla firm – C11, C12, C13, C21, C22, C23”