Astronomiczne rachunki za prąd od Energi

Zdarza się tak, że dostajemy rachunki trochę wyższe niż się spodziewaliśmy. Może to być różnica paru czy nawet parudziesięciu procent. Sytuacje tego typu zdarzają się zarówno przy rachunkach za prąd, jak i za telefon czy gaz. Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z rachunkami w zależności od zużycia, jesteśmy poniekąd niepewni, ile będziemy musieli zapłacić kolejnym razem. I to jest normalne, normalnym natomiast nie jest, gdy nasz rachunek jest 10 czy 20 razy wyższy niż ten, który zazwyczaj dostajemy. Oczywiście mowa tutaj o rachunku za miesiąc, w którym nasze użytkowanie nie odstawało od normy. Do takiej sytuacji doszło właśnie ostatnio w Płocku.  Zobacz więcej „Astronomiczne rachunki za prąd od Energi”

Kiedy mogę otrzymać bonyfikatę za brak prądu?

Obecnie mamy okres letni, a co za tym idzie często występują burze i wichury. Nie jest to fajna pogoda do odpoczywania, ale nie jest też to korzystna pogoda dla sieci energetycznych. W związku z tymi zjawiskami pogodowymi często dochodzi do zerwania sieci, a co za tym idzie – przerw w dostawie prądu. Jeżeli potrzebujecie przykładów, to zobaczcie na te statystyki Zobacz więcej „Kiedy mogę otrzymać bonyfikatę za brak prądu?”

Taryfy dla domu – G11, G12 i G12w

Dzisiaj zaprezentuję Wam pokrótce najpopularniejsze taryfy dla domu, czyli G11, G12 i G12w. Wybór odpowiedniej taryfy, która pasuje do Waszego stylu użytkowania prądu pozwoli wam na oszczędzaniu na rachunkach za prąd. Zatem przyjrzyjcie się tym taryfom dokładnie i zastanówcie się, czy warto zostać przy swojej obecnej Zobacz więcej „Taryfy dla domu – G11, G12 i G12w”